Salı, Ağustos 30, 2005

4.Sponsorluk Konferansı

Gazetede 4. Sponsorluk Konferansı'nın Sosyal Sorumluluk başlığı altında yapılacağını okuduğumda; 9 sene önce Satış Yönetimi'nde okurken hazırladığım Sosyal Faaliyet Sponsorluğu ödevimizi hatırladım.

Çok sevdiğim hocam Füsun Sezer'in Halkla İlişkiler dersinde her grup bir konu seçmişti. Ben ve arkadaşlarım da Sosyal Faaliyet Sponsorluğu'nu. Aylar süren çalışma hem bizi hem de hocamızı oldukça tatmin etmişti. O dönemde Sana'nın Çocuk Felci'yle savaş için Ulusal Aşı Günleri'ne destek vermesi ve Avon'un Meme Kanseri'yle mücadelesinde sattığı rozetlerin geliri ile üniversite hastanelerine mamografi cihazı almasını örnek olay olarak incelemiştik.

Çocuk felcine neden olan sevimsiz virüsün polio gibi oldukça sevimli bir ismi olduğunu; göğüs kanseri ile meme kanserinin birbirinden çok farklı şeyler olduğunu ve doğrusunun kullanılması gerektiği gibi küçük detayları da bu sayede öğrenmiştik.

Günümüzde Sosyal Sorumluluk sponsorlukları gittikçe artıyor. Bir yandan bu tür faaliyetlerin eskiye göre daha fazla destek bulması güzel. Diğer yandan da böyle faaliyetlere daha çok ihtiyaç duyuyor olmamız kötü.

Konferansa kayıt sırasında ödenen ücretin %10'u da çeşitli medya kuruluşlarının desteklediği Sosyal Sorumluluk projelerine aktarılacak. Hangi projeye aktarılmasını istediğinizi kayıt sırasında seçebiliyorsunuz. Gerçekten konferansın vizyonuyla misyonunun birbirini ne kadar iyi tamamladığına güzel bir örnek.

Konferans programı hakkında detay için www.sponsorluk.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

5 yorum:

Adsız dedi ki...

joel
If you have a moment please visit my site:advice on debt

Adsız dedi ki...

Million Dollar Haggis Tackles 007
Million Dollar Haggis Tackles 007 Academy Award-nominated writer Paul Haggis has been hired to do a rewrite of Casino Royale, Sony and MGM's upcoming 21st installment in the James Bond film franchise, according ...
Great blog! I have a free affiliate program site and newsletter that you may be intersted in. Pay me a visit if you have time.

Adsız dedi ki...

I have been looking for sites like this for a long time. Thank you! Scrabble nombres de lettres Betting exchanges that accept u s a bets Group sex dvd's for sale Free gay mmf picpost Advantageous cabinets Burundi craps Clip art + tennis Tom&aposs hardware guide graphics cards professional Bear in the big blue house die Boating accident 8 12 05 florida

Adsız dedi ki...

Enjoyed a lot! »

Adsız dedi ki...

That's a great story. Waiting for more. merchant accounts dvd windows media player digital projectors homeowner insurance policy Free pics and videos of women peeing wellbutrin withdrawal xl web site design lopid and zocor Tips about online marketing campaign Statistics on success of smoking cessation quit lines L-lysine and hair loss Video surveillance consultants