Cuma, Kasım 18, 2005

30'larında

Andy Rooney der ki... " Yaşım ilerledikçe, en çok otuz yaşını aşmış bayanlara değer vermeye başladım."

İşte bunun sebeplerinden bir kaçı:

Otuz yaşını geçmiş bir kadın asla sizi gecenin bir yarısı uyandırıp "ne düşünüyorsun?" diye sormaz. Umurunda değildir çünkü ne düşündüğünüz.

Eğer otuzunu aşmış bir kadın TV'deki maçı seyretmek istemiyorsa, söylene söylene TV'nin karşısında yanınızda oturmaz. Yapmak istediği bir şeyi yapar. Ve bu genellikle daha enteresan bir şeydir.

Otuz yaşını aşmış bir kadın kendini yeterince iyi tanır ve kendinden emindir... Kim olduğunu, ne olduğunu, ne istediğini, ve kimden istediğini bilir.

Otuzunu aşmış çok az kadın onun hakkında ya da yaptıkları hakkında ne düşündüğünüzü önemser.

Otuz yaş üstü kadın çoğunlukla büyük aşklara, ömür boyu sürecek bağlılıklara doymuştur. Hayatında en son ihtiyacı olduğu şey bir başka mızmız, devamlı söylenen, ne yapacağına karışan, yapışkan bir aşıktır.

Otuzunu aşmış kadın, ağırbaşlıdır. Bir operanın ortasında ya da pahalı bir restoranda sizinle çığlık çığlığa kavga etmesi çok nadirdir. Ha tabi hak ettiyseniz, sizi vururken de hiç tereddüt etmez, sonuçlarına katlanmayı da planlayarak...

Otuzunu aşmış kadın övgüler yağdırmakta çok bonkördür, çoğu hak edilmemiş bile olsa... Çünkü takdir edilmemenin ne olduğunu iyi bilir.

Otuzunu aşmış kadın sizi bayan arkadaşlarıyla rahatlıkla tanıştıracak kadar kendine güvenir. Daha genç bir kadın, en iyi arkadaşını bile görmezlikten gelebilir, yanındaki adama güvenmediği için.

Otuz yaşın üstündeki kadın sizin onun arkadaşına ilgi duymanızı hiç önemsemez, arkadaşının onun aldatmayacağını bilir.

Kadınlar yaşları ilerledikçe medyumlaşırlar. Ona günah çıkarmanıza hiç gerek yoktur, onlar her bir haltınızı bilirler.

Otuz yaşını aşmış bir kadın kıpkırmızı bir ruj sürdüğünde bu ona çok yakışır. Ama daha genç kadınlarda böyle değildir.

Otuz üstü kadınlar açık sözlü, doğrucu ve dürüsttürler. Ne kadar geri zekalı olduğunuzu bir çırpıda açık açık söyleyiverir, eğer bir geri zekalı gibi davrandıysanız.

Onun için ne anlam taşıdığınızı merak etmenize gerek yoktur.

Evet, bir çok sebepten 30 yaşını aşmış kadınları beğeniyor ve takdir ediyoruz :)))

"Not 1: Henüz 30 olmadım ama az kaldı. Ayrıca tanımıyorum ama Andy Rooney her kimse doğru tespitler yapmış "
"Not 2:Bu aralar maillerden gelen hoş şeyleri paylaşıyorum farkındayım; belki işin kolayına kaçıyorum ama kafamı toplayana kadar geçiş süreci diyebiliriz."

4 yorum:

Gece dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Gece dedi ki...

"andy rooney amerika'nın en ünlü televizyoncularından biri. yaşı sekseni geçti, ama uzun yıllardır amerikan televizyonlarının en çok seyredilen haber programı 60 minutes'de minik, mizahi yorumlar yapıyor. rooney bir taşlama ustası. örneğin, bir ilaç reçetesini okuyup kullanılan kelimelerle gırgırını geçebiliyor ve reytingleri yükseltebiliyor. andy rooney'nin ele alıp da gırgır geçemeyeceği bir şey olamayacağı düşünülüyor. mış muş miş." yazıyor sözlükte.

30'a yaklaşan biri olarak, insanın morali yerine geliyor.

Adsız dedi ki...

Wonderful and informative web site. I used information from that site its great. Lcd monitor folding base affiliate program software free christian dating spyware removal Bio tek model 501 dance and city of covington and seattle discount flowers celtic hymns and dances personalized stationery dance in western cultures Stockings sexy legs pussy http://www.headphones-0.info/spring-dance-topic.html blue tooth headset razr jeux de scrabble gratuits http://www.watches-cartier.info/Vioxx-and-bextra-drug-recall.html http://www.saab-owner-manual.info/Breakdancingcompotitions.html Verification incorporation Mental maths for secondary schools online Free pc protection virus

Adsız dedi ki...

Very cool design! Useful information. Go on! »