Salı, Eylül 29, 2009

Kalem Kutusu

İlk kalem kutum, dikdörtgen ahşaptan gerektiğinde cetvel gibi kullanılabilen kayan bir kapağı ve kapağın üzerinde de taş devri karakterleri vardı. O dönemlerde her şeyi kemirme huyum olduğumdan -neden yaptığım hakkında bugün bile bi fikrim yok- bi sene dayanmadan tarih oldu.
Oysa ablamın ki hala dolaplarda bir yerde duruyor. Bulursam resmini mutlaka eklerim.

Okullar başladı diye değil bu kalem kutusu muhabbeti.

Kalemlerimi, silgilerimi kemirsem de kırtasiye malzemelerine her zaman tutkuyla bağlanmışımdır. Geçenlerde özel bir hediye ararken www.kalemkutusu.com 'daki kalemler tutkumu ateşledi.

Allahım o nasıl kalemler, ne işçilik, ne zarafet eee tabi bi de ne fiyatlar. Küçük bir servet bazıları.

Ama sitenin güzel tarafı her bütçeye uygun bir şeylerin olması ve istediğiniz kalemin üzerine yazı yazdırabilmeniz.

Verdim siparişimi yazılmasını istediğim şeyleri de belirterek. Kısa bir sürede kalemler elimdeydi ama ne yazık ki özellikle yazılmasını istediğim tarih kısmı yazılmamıştı.

Sağolsun firmadakiler, hassasiyetimi anladılar. Gelip kalemleri benden aldılar, yeniden yazdılar ve istediğim güne hazırlayıp teslim ettiler üstelik ben istediğim gibi olmaz endişesi taşıyarak nerdeyse tarihi yazdırmaktan vazgeçiyordum. Kendileri arayıp ilgilendiler.

Geç bi teşekkür oldu ama www.kalemkutusu.com işini çok iyi yapıyor.

Özel bir şeyler yaptırmaya kalktığınızda hep bi terslik olur, istediğiniz bir seferde olmaz ya; biraz ondandı benim yaşadığım.

Hiç yorum yok: